Logo Green Frog

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Google Plus

Wypełnij Brief

Kariera

Dlaczego kampanie Google AdWords są właściwym rozwiązaniem?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać Google AdWords i myślisz o tym, co możesz zyskać, a co ewentualnie stracisz, przeczytaj dalsze informacje odnośnie tego jak wykonujemy do tego rodzaju pozycjonowanie i co proponujemy, a my postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

22 listopada 2017

Praca w Agencji Interaktywnej Green Frog

Jeśli jesteś osobą kreatywną, zorganizowaną i lubisz innowacyjne rozwiązania, skontaktuj się z nami i wyślij swoje CV na adres: praca@greenfrog.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska.

Kogo szukamy?

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Twoje zadania:

  • tworzenie planów komunikacji w mediach społecznościowych;
  • planowaniu koncepcji grafik;
  • prowadzenie komunikacji z odbiorcami;
  • research i wyciąganie własnych wniosków na podstawie wdrożonych działań;
  • dbałość o wysoką jakość prezentowanych treści;

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów;
  • dostosowanie stylu do grupy odbiorców;
  • łatwość w posługiwaniu się językiem polskim;
  • umiejętność ustalania i realizacji celów;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • wytrwałość;
  • znajomość nowości i trendów;
  • mile widziana znajomość programów wpierających pracę w mediach społecznościowych (Brand24, FastTony);

Nasza oferta:

  • umowa o pracę;
  • zarobki adekwatne do osiąganych rezultatów;
  • możliwość rozwoju;
  • dobrą atmosferę w kreatywnym zespole;
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • szkolenia z zakresu marketingu;

Specjalista ds. Sprzedaży Usług IT

  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • nawiązywanie współpracy z innymi firmami;
  • obsługa wszelkich możliwych kanałów sprzedaży;
  • przygotowywanie i udoskonalanie ofert;
  • utrzymywanie kontaktu z klientem;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • efektywność;
  • duża motywacja;
  • dobra prezencja;
  • monitorowanie konkurencji;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • znajomość branży IT;

  • szkolenia wewnętrzene i zewnętrzne;

Nie zapomnij, by w stopce cv dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).