Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Napisz do nas

Sklep PrestaShop

Twoja strona internetowa już powstała, a Ty chciałbyś pomocy w jej prowadzeniu? Możesz udać się do nas, gdzie znajdziesz szeroką ofertę dotyczącą działań, jakich możemy się dla Ciebie podjąć.

 

W końcu zaoszczędzisz czas, powierzysz obsługę profesjonalistom i będziesz mógł zająć się bieżącymi sprawami, a my skupimy się na tym co można udoskonalić i dzięki temu wyprzedzić konkurencję.

Sklep PrestaShop
20 czerwca 2018

               Open Source

 

 

 

Firma udostępnia bezpłatne oprogramowanie z możliwością instalacji na właśnym hostingu. Program umożliwia handlowcom posiadanie w pełni funkcjonalnego, niezależnego sklepu internetowego. Społeczność open source PrestaShop obejmuje wielu programistów, którzy każdego dnia wprowadzają innowacje i przyczyniają się do rozwoju platformy. Dzięki kluczowym partnerstwom technologicznym, Presta oferuje dużą gamę wartościowych modułów, które automatycznie integrują się z oprogramowaniem, dzięki czemu jest najpopularniejszym międzynarodowym rozwiązaniem e-commerce dostępnym na rynku. PrestaShop jest też dumnym dwukrotnym zwycięzcą najlepszej aplikacji biznesowej Open Source firmy Packt Publishing, laureatem europejskiej nagrody Bsoco w kategorii CMS oraz wielu innych nagród z branży e-commerce.

 

 


 

                Wydajność 

 

 

Oprogramowanie sklepu jest dosyć wydajne i nie wymaga wielu zasobów serwera, jak na szerokie możliwości, jakie oferuje. Wynika to z wbudowanego, zaawansowanego systemu indeksowania stron. Kwestia bezpieczeństwa również jest na wysokim poziomie. Zabezpieczenia wartościowych danych mają ogromne znaczenie dla strony internetowej. Presta korzysta z najnowszych metod szyfrowania i ustala uprawnienia dla zabezpieczeń, aby zapobiec atakom hakerów i zapobiec infekcjom wirusowym.

 

 


 

                Funkcjonalność


 

Dla firm, które chcą dotrzeć do klientów za granicą Presta oferuje wielojęzyczność i wielowalutowość, dzięki czemu można wybierać tłumaczenie sklepu spośród ponad 60 dostępnych języków i w ten sposób zwiększyć zasięg firmy. Sklep Presta posiada bardzo duże możliwości adaptacyjne z doskonałym poziomem personalizacji, aby dobrać najistotniejsze funkcjonalności dla Twojej branży i zarządzać nimi z poziomu intuicyjnego panelu administratora.

 

 

 

 

                 Optymalizacja

 

 

Sklep pozwala na zaawansowaną optymalizację sklepu pod kątem SEO, dzięki czemu Twoja witryna może skutecznie wybić się ponad sklepy konkurencji oparte na skrypcie abonamentowym, który posiada wbudowane, nie zawsze korzystne możliwości wypozycjonowania sklepu. Ważnym warunkiem jest zadbanie o kwestię SEO podczas tworzenia sklepu i regularne dodawanie treści, uzupełniając informacje na podstronach z godnie z wytycznymi Google dla webmasterów.

 

 

 

 

                 Dopasowanie

 

 

W czasie procesu tworzenia sklepu warto zwrócić uwagę na kwestię dostosowania sklepu do urządzeń mobilnych, przez dokładnie dopasowanie się do ekranu urządzeń przenośnych. Bezbłędność osiągnięta w witrynie mobilnej zwiększa skuteczność w handlu i wpływa na konwersję podczas odwiedzin. Jeśli zachodzi potrzeba zaprezentowania oryginalnej i przejrzystej witryny, dzięki PrestaShop można stworzyć ekscytujący projekt graficzny sklepu z responsywnym interfejsem, który przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Najważniejsze jest zapewnienie odwiedzającym łatwej nawigacji i intuicyjnego poruszania się użytkowników po sklepie.

 

 

 

 

 


 

Wydajność Sklepu
Funkcjonalność Sklepu
Optymalizacja Sklepu
Dopasowanie Sklepu
Oprogramowanie Open Source

Sprawdź możliwości oprogramowania

  

Copyright © 2012 - 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twitter
Instagram
Facebook