Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Napisz do nas

Aktualizacja Stron WWW

Twoja strona internetowa już powstała, a Ty chciałbyś pomocy w jej prowadzeniu? Możesz udać się do nas, gdzie znajdziesz szeroką ofertę dotyczącą działań, jakich możemy się dla Ciebie podjąć.

 

W końcu zaoszczędzisz czas, powierzysz obsługę profesjonalistom i będziesz mógł zająć się bieżącymi sprawami, a my skupimy się na tym co można udoskonalić i dzięki temu wyprzedzić konkurencję.

05 listopada 2016

Obsługa istniejących witryn


Twoja strona internetowa już powstała, a Ty chciałbyś pomocy w jej prowadzeniu? Możesz udać się do nas, gdzie znajdziesz szeroką ofertę dotyczącą działań, jakie możemy wykonać dla Ciebie. W końcu zaoszczędzisz czas, otrzymasz profesjonalną obsługę i będziesz mógł zająć się własnym biznesem.


Naprawy


Czas na pełne zoptymalizowanie strony. I mowa tu zarówno o poprawie szybkości jej ładowania, jak i sprawności, z jaką użytkownik będzie mógł się poruszać. Zauważyłeś, że coś nie działa tak, jak powinno? Coś się zacina i nie wpisuje się we wcześniejsze założenia i wizje? 
Zgłoś się do nas – zajmiemy się stroną "od A do Z", szukając problemu, a gdy znajdziemy, skrupulatnie się z nim uporamy, by Google postrzegał Cię lepiej, a klienci odchodzili zadowoleni, a nie poirytowani.


Aktualizacje


Czyli coś, na co możesz nie mieć czasu… lub nerwów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno jednorazowe aktualizacje np. grafiki, jak i systematyczne powiększanie oferty o kolejne zakładki, czy wprowadzanie informacji o aktualizacjach.

 

 

Aktualizacja Stron WWW
 

  

Copyright © 2012 - 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twitter
Instagram
Facebook