Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Napisz do nas

Marketing


Marketing internetowy już dawno temu przestał być macoszym punktem w strategii budowania wizerunku marki. Dziś uważany jest za jedno z potężniejszych narzędzi, jakie może dzierżyć firma zajmująca się postrzeganiem i reklamą przedsiębiorstwa.


Nawet laik ma świadomość, że możliwości sieci internetowej są ogromne, a każde z działań może być przeprowadzone na wielu płaszczyznach. Od portali społecznościowych, przez strony i blogi, po kampanie prowadzone z pomocą Google.


Kluczem do sukcesu nie jest skorzystanie ze wszystkich rozwiązań dostępnych na rynku, a wybór tych, które przysporzą Ci największych sukcesów. Do tego potrzebna jest jasna, przemyślana startego marketingowa, która zostanie wypełniana krok po kroku. 

Marketing Internetowy

Łączenie działań


Nie skupimy się na jednym konkretnym punkcie, zawężając pole widzenia. Każdorazowo dobieramy rozwiązania pod grupę docelową, a także oczekiwania, jakie zostaną przez Ciebie przedstawione.

 

Na tej podstawie, profesjonalnie określimy, które z działań odznaczą się najlepszym rozwiązaniem i największą skutecznością.


Analizy, porównania i doświadczenie nabywane wraz z każdym wykonanym projektem, pozwala nam trafnie ocenić szanse powodzenia kampanii. To an fundamentach wiedzy i statystyki stawiamy pytania, kreując ewentualne podpowiedzi. W rezultacie możemy pochwalić się kompletną kampanią ukierunkowaną na skutki krótkofalowe bądź nieco bardziej odległe w czasie. 


Być może zaproponujemy Ci rozwiązanie, o którym nigdy wcześniej nawet nie pomyślałeś!

Działania Marketingowe

Widoczność w sieci


Kluczem do sukcesu nie jest ulotka wetknięta każdej osobie, lecz taka, która trafi do potencjalnego konsumenta zainteresowanego produktem. Dokładnie tak samo jest w sieci.

 

Podchodząc do tematu profesjonalnie, zajmiemy się zbieraniem informacji na temat Twoich użytkowników. Sprawdzimy ich zachowania, pasje, mocne strony, by kierować kampanią tak, by do nich trafiła. Co więcej w większości wypadków pomożemy skompletować Ci listę kontaktów, a na niej adresy mailowe, a także telefony kontaktowe.

Wyszukiwarka w sieci

Media w reklamie

 

Obszar, w którym skupimy się na szczególe, nie na ogóle. Dbamy o to, by każde z naszych działań maksymalizowało zyski, wykorzystując cały swój potencjał.

 

Z tego względu reklamy w mediach kierowane są do poszczególnych grup docelowych, z rozróżnieniem na sektory geograficzne, demograficzne, a nawet zainteresowania.

 
Stosujemy różnorakie modele rozliczenia. Od analizy ilościowej, czyli tej, do jakiej ilości użytkowników dotarła tworzona dla Ciebie treść, przez tę mierzącą efekty. Jeśli nie jesteś zainteresowany powiększeniem samego grona odbiorców, a np. zwiększeniem sprzedaży – możesz zastosować właśnie takie rozwiązanie.

Twój wizerunek


Niektórych wciąż dziwi fakt, że poważne firmy starają się o zmniejszenie dystansu na linii klient – firma. Tymczasem trend przynosi naprawdę świetne rezultaty.

 

Powszechnie wykorzystywane są tu social media, na których możesz nie tylko skrócić dystans, ale przede wszystkim pokazać ludzką stronę, ocieplając wizerunek.


Dodatkowo, decydując się na fanpage, jesteś w stanie krótko, szybko i zwięźle informować o nowinkach na stronie, o promocjach, konkursach. Możesz dotrzeć do szerokiego grona osób, stanowiącego nie tylko osoby, które zainteresowane są firmą od długiego czasu, ale przede wszystkim te nowe, które zobaczą, że ich znajomy polubił post.


Ludzka strona każdej z firm pozwoli na prowadzenie skutecznych działań marketingowych i stały wzrost liczby fanów. Cieszy fakt, że wraz z upływem czasu ludzie będą napływać do Ciebie sami!

Komunikacja w biznesie

 

Czyli wszystko dopięte na ostatni guzik. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a błędu w tej dziedzinie może nie naprawić nawet najlepsza oferta na rynku.


To my zajmiemy się stworzeniem spójnego wizerunku Twojej firmy, wraz z nieszablonowym logo. Wśród ogromnej ilości konkurencyjnych firm w każdej z branż, należy postawić na pełen profesjonalizm. Nikt nie zwróci uwagi na przeciętniaka. 


Zaoferujemy zarówno stronę internetową, jak i projekty wizytówek i folderów. Zadbamy o dobre przedstawienie Cię na tle innych, a także samego w sobie. Nie dopuścimy do sytuacji, w której na poszczególnych platformach pojawią się sprzeczne informacje. 

Tożsamość strony


Wszelkiego rodzaju przebudowy strony, poprawy pozycjonowania, prowadzenie kampanii reklamowych, a nawet podjęcie współpracy z nowym pracownikiem, wiąże się z koniecznością przedstawienia historii firmy i podejmowanych w jej ramach działań.


Skompletowanie i przejrzyste przygotowanie dokumentacji na dane tematy jest sprawą kluczową dla powodzenia całej misji. Niestety jest to proces czasochłonny, który zazwyczaj musimy wykonywać od nowa przy każdej okazji.


Znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu – księga tożsamości. A w niej? Wszelkiego rodzaju działania marketingowe, ich zakres i skuteczność, analizy i statystyki, branża, konkurencja, wykresy, statystyki i wiele, wiele innych. Tak naprawdę to kompendium wiedzy, które będziesz mógł złożyć na ręce każdego, kto postanowi wspomóc Twoją witrynę. 


Skorzystaj z możliwości stworzenia wersji papierowej, nagrania na płytę, założenia strony WWW. Zestawienie zostanie przygotowane rzetelnie, być nie musiał już nigdy więcej tracić czasu i przesłane Ci w wybranym formacie.

Reklama w Mediach
Biznes
Twój Wizerunek
Strona Internetowa

Czym się zajmujemy?

  

Copyright © 2012 - 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twitter
Instagram
Facebook