Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Wypełnij Brief

W czasach ery obrazkowej, nie wystarczy zrobienie dobrej, czy bardzo dobrej jakości zdjęć.


Zamieszczając zdjęcia produktów w Internecie, katalogach czy innych przeznaczonych do tego miejscach, warto wiedzieć o tym, że obecnie konsumenci oczekują fotografii najlepszej jakości. Jeśli chcecie zwiększyć sprzedaż swoich produktów, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ warto być o krok do przodu od konkurencji.


Nasi specjaliści wiedzą o tym, że zdjęcia przedmiotów mają kreować potrzeby współczesnych konsumentów, przyciągać ich wzrok i powodować uczucie pożądania prezentowanego produktu, dlatego zadbają o to, by wykonane zdjęcia spełniały powyższe wymagania. 


Odpowiednia sceneria oraz bardzo dobrze dobrane oświetlenie, pozwalają na wydobycie głębi przedmiotu oraz na uzyskanie oczekiwanego efektu. W tym miejscu warto dodać, że niezwykle ważne jest to, by dostrzec każdy drobny szczegół składający się na całość produktu, ponieważ to one nadają mu charakter .


Pracujemy z użyciem niewidocznych manekinów, dzięki którym wykonywane są zdjęcia m.in. odzieży oraz bielizny. Pozwala to na wykonanie perfekcyjnych zdjęć, które można umieścić w katalogach, reklamach drukowanych, czy innych materiałach reklamowych.

Oferta Zdjęć Produktowych

 

 

Zdjęcia Produktów  1. ZDJĘCIA PRODUKTÓW - PACKSHOTY


Profesjonalne zdjęcia produktów wykonywane są w odpowiednim studio przygotowanym do fotografii produktowej. Zdjęcia na białym tle, doskonale ukazujące produkt są w tych czasach koniecznością. Badania dowodzą, że niemalże każdy kupujący decyduje się na zakup pod wpływem zdjęć - wysokiej jakości zaprezentowania produktu.

 

 

Zdjęcia przedmiotów błyszczących   2. ZDJĘCIA PRZEDMIOTÓW BŁYSZCZĄCYCH 


Przedmioty, które bardzo mocno odbijają światło lub są przezroczyste trzeba fotografować w specjalny sposób, pokazanie na zdjęciu produktu przezroczystego tak by wyglądał zachwycająco jest bardzo trudne. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie dało nam możliwość osiągania takich efektów.

 

 

Zdjęcia Typu Duch  3. ZDJĘCIA UBRAŃ TYPU DUCH


Najpopularniejszy rodzaj fotografii ubrań poprzez technikę, w której manekin w efekcie końcowym staje się duchem - niewidocznym elementem na zdjęciach. W ten sposób najlepiej można pokazać ubrania.

 

 

Zdjęcia Produktów  4. ZDJĘCIA PRODUKTÓW DO REKLAM


Zdjęcia przy, których stosujemy efektywne oświetlenie oraz aranżowaną scenografię dzięki, którym produkt wygląda bardzo ekskluzywnie. Zdjęcia te najczęściej wykorzystywane są do pokazania produktu na billboardach, w katalogach produktowych czy też na reklamie w sieci.

 

Packshot Cennik

Packshot Premium
Packshot Cennik

Masz pytania? 

 

Zapytaj o indywidualną ofertę.

Firma - Imię i Nazwisko
Twój e-mail
Telefon
Treść zapytania
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

  

Copyright © 2012 - 2019  Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Twitter
Instagram
Facebook