Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Napisz do nas

Wordpress

Twoja strona internetowa już powstała, a Ty chciałbyś pomocy w jej prowadzeniu? Możesz udać się do nas, gdzie znajdziesz szeroką ofertę dotyczącą działań, jakich możemy się dla Ciebie podjąć.

 

W końcu zaoszczędzisz czas, powierzysz obsługę profesjonalistom i będziesz mógł zająć się bieżącymi sprawami, a my skupimy się na tym co można udoskonalić i dzięki temu wyprzedzić konkurencję.

Strona WWW Wordpress
20 czerwca 2018

                Komunikacja

 

 

 

WordPress stał się jedną z najpopularniejszych, darmowych platform blogowych na świecie. Jego popularność wynika z dużej funkcjonalności, łatwości obsługi i poruszania się w systemie CMS oraz ciągłego rozwoju i interakcji z użytkownikami. Blog różni się od prostej strony internetowej przeznaczeniem i funkcjonalnościami. Jest to serwis internetowy, który umożliwia szybką, interaktywną komunikację dwukierunkową z odbiorcami. Blogi można porównać do interaktywnego pamiętnika online lub notatnika, w którym możesz podzielić się swoimi przemyśleniami, wiedzą lub doświadczeniem z resztą wirtualnego świata. Ze względu na popularność oprogramowania, strony na Wordpressie są tworzone i uruchamiane przez różnego rodzaju osoby i firmy od jednej osoby operujące z sypialni po duże korporacje i przedsiębiorstwa.

 

 


 

                 Klasyczna Witryna

 

 

Niezależnie od tego, czy masz biznes, czy pomysł na wyjątkowy blog, który możesz udostępnić światu, WordPress umożliwia prowadzenie witryny w prosty sposób. Z ponad 100 milionów stron, które są obecnie dostępne w Internecie, blog staje się normalnością w komunikowaniu z innymi, ale Wordpress to nie tylko blog. Oprogramowanie umożliwia również tworzenie stron wizytówek w postaci klasycznych stron lub witryn typu "landing page".

 

Możesz spersonalizować swoją witrynę dzięki instalacji i wdrożeniu różnego rodzaju mechanizmów, rozszerzeń lub funkcjonalności. Wordpress posiada prostą konstrukcję w postaci szkieletu strony, który oparty jest o tzw. motyw główny. Wielu naszych klientów postrzega oprogramowanie przez pryzmat tzw. gotowych szablonów, my jednak proponujemy realizację stron w oparciu o dowolny layout strony, który może zostać stworzony na podstawie wspólnych ustaleń. Ponieważ WordPress jest oprogramowaniem typu open source, istnieją tysiące szablonów do wyboru w Internecie, których nie proponujemy, ponieważ być może wyglądają ciekawie pod względem wizualnym, ale mogą zawierać mnóstwo błędów, które będą miały wpływ na ogólne działanie i funkcjonowanie strony.

 

 


 

                Aktualizacje


 

Ważnym elementem korzystania z oprogramowania Wordpress jest utrzymywanie aktualizacji. Nieaktualizowanie WordPressa może spowodować, że Twoja strona internetowa będzie narażona na ataki i luki w zabezpieczeniach, co może być szkodliwe dla Twojej witryny. Poza utrzymaniem strony na bezpiecznym hostingu, wykonanie aktualizacji może pomóc nie tylko lepiej zabezpieczyć oprogramowanie, ale także rozbuduje Twoją stronę o dodatkowe funkcje, które pojawiają się w wyniku rozwoju oprogramowania. Jeśli chcesz odnieść sukces w wirtualnym świecie, Twoja strona musi być aktualizowana o nowe treści. Skuteczny blog wymaga zaangażowania. Potrzebujesz subskrybentów, aby mogli cieszyć się Twoim blogiem i wracać wielokrotnie. Nie wpadnij w pułapkę pisania czegokolwiek, ponieważ czujesz, że musisz. Najlepiej jeśli strona będzie zawierała treści ważne i przydatne użytkownikom, a wtedy można liczyć na wyższą pozycję w przeglądarce i większą ilość odwiedzających. 

 

 

 

 

                 Programowanie

 

 

Dodatkową funkcjonalnością często wykorzystywaną na stronach Wordpress, są wtyczki. Wtyczki zwane też modułami, to dodatkowe funkcje, które można zintegrować z witryną. Przykładami takich mechanizmów są wtyczki, które pomogą umieścić moduł  twittera na blogu lub wyświetlić fanów z Facebooka. Warto wiedzieć, że wtyczki też mają swoje wady, takie jak brak aktualizacji danej wtyczki, czy wirus szpiegujący. Innym problemem związanym z wtyczkami jest spowolnienie działania strony, dlatego warto zlecić napisanie dodatkowej funkcji przez programistę.

 

Dodatkowo zaletą stron Wordpress jest rozbudowane zaplecze społeczności korzystającej z tego oprogramowania. Dzięki temu możesz szybko skorzystać z podpowiedzi co do rozbudowy i funkcjonowania oprogramowania, a zaplecze pracowników  WordPress oferuje różnorodne zasoby, które pomagają w pełni wykorzystać potencjał WordPress.

 

 

 


 

Klasyczna Witryna
Aktualizacje WWW
Programowanie WWW
Komunikacja z odwiedzającymi

Sprawdź możliwości oprogramowania

Login: opensourcecms

Hasło: opensourcecms

  

Copyright © 2012 - 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twitter
Instagram
Facebook