Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Napisz do nas

Zmniejszenie dystansu pomiędzy właścicielem firmy, a jego potencjalnymi partnerami biznesowymi wpływa na pozytywny wizerunek firmy. Prowadzenie konwersacji z odbiorcami naszych działań, udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania, a także wykazanie zainteresowania tym, co dzieje się w firmie, przekłada się na zwiększenie zaufania wśród tych osób, a co się z tym wiąże, zwiększenie zysków z prowadzonej działalności.

 

W kreowaniu pozytywnego wizerunku ważne jest, aby zainteresować odbiorców swoją działalnością i przyciągnąć ich uwagę poprzez m.in zamieszczanie ciekawych treści na temat tego czym się zajmujemy oraz prezentowaniem efektów naszej pracy. Warto zaznaczyć, że tego typu działania powinny być prowadzone systematycznie, tak by utrzymać dobre relacje z klientami, dostarczać aktualnych informacji o nas i tym samym zapewnić sobie wiarygodność.


W dzisiejszym świecie zorientowanym na funkcjonowanie w globalnej sieci internetowej, należy prowadzić działania wszędzie tam, gdzie możemy zaprezentować się z jak najlepszej strony. Zaangażowanie w te obszary komunikacji jest koniecznością, która wynika ze zmian jakim poddany jest współczesny świat, a znakomitym narzędziem do tego typu działań są tzw. "social media".

 

Public Relations

PR
Uważasz, że jedna osoba jest w stanie dobrze wykonać pracę grafika, programisty, copywritera i marketingowca?  W naszym artykule dowiesz się  dlaczego warto postawić na  kompleksowe działania.
Jakie korzyści może przynieść graficzna reklama dopasowana do potrzeb klientów? W jaki sposób przygotować taką reklamę? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na te zagadnienia.
Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w reklamy na YouTube i w jakim stopniu taka reklama przyniesie korzyści Twojej firmie? Sprawdź co możesz zyskać tym sposobem reklamy.
Współczesna reklama musi charakteryzować się czymś więcej niż przedstawieniem produktu lub usługi w sposób bezpośredni. Skuteczną i ostatnio popularną techniką jest reklama natywna.
Reklama Google
Pozycjonowanie SEO

Baza Wiedzy


 

Dowiedz się więcej

Wybierz Kampanię

  

Copyright © 2012 - 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twitter
Instagram
Facebook