Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Wypełnij Brief

ShopGold

Twoja strona internetowa już powstała, a Ty chciałbyś pomocy w jej prowadzeniu? Możesz udać się do nas, gdzie znajdziesz szeroką ofertę dotyczącą działań, jakich możemy się dla Ciebie podjąć.

 

W końcu zaoszczędzisz czas, powierzysz obsługę profesjonalistom i będziesz mógł zająć się bieżącymi sprawami, a my skupimy się na tym co można udoskonalić i dzięki temu wyprzedzić konkurencję.

Sklep ShopGold
21 czerwca 2018

                Konfiguracja

 

 

Otwierając własny sklep internetowy, stajemy przed możliwością stworzenia sklepu w wersji abonamentowej lub w wersji box. Pierwsze rozwiązanie polega na opłacaniu abonamentu w zamian za możliwość korzystania z hostingu i funkcjonalności sklepu. Druga wersja to samodzielne zarządzanie oprogramowaniem sklepu od samego początku.

 

Oprogramowanie sklepu ShopGold daje możliwość zainstalowania  na własnym hostingu i konfigurowanie sklepu odpowiednio do potrzeb i planów rozwoju działalności. Oba rozwiązania związane są z pewnymi opłatami, ale naszym zdaniem lepiej założyć sklep, gdzie płatności wynikają z konfigurowania i utrzymania sklepu na hostingu, a z drugiej strony jest to inwestycja środków w projekt sklepu, który pozostaje dożywotnio własnością firmy. Taki sklep można w dowolnym momencie zawiesić lub odsprzedaż innemu przedsiębiorcy.

 


 

                 Marketing

 

 

Na etapie tworzenia sklepu należy skupić się na prawidłowej konfiguracji i wyposażeniu w odpowiednie funkcjonalności, które mogą wpłynąć na zwrot inwestycji. Kupując licencję sklepu ShopGold, otrzymujesz możliwość wyboru narzędzi usprawniających sprzedaż oraz komunikację z klientem. Proponowane rozwiązania marketingowe, w które wyposażone jest oprogramowanie sklepu, są przyjazne dla użytkownika oraz zgodne z panującymi trendami na rynku najnowszych technologii. Podstawowe funkcjonalności to: możliwość integracji z porównywarkami cenowymi, system płatności ratalnych lub online, integracja z firmami kurierskimi i mediami społecznościowymi. Dodatkową zaletą oprogramowania jest możliwość integracji z systemami magazynowo-sprzedażowymi takimi jak WF-MAG oraz SUBIEKT. Przydatną funkcjonalnością oprogramowania ShopGold jest również integracja z hurtowniami umożliwiającymi współpracę na zasadzie dropshippingu.

 

 


 

                Design


 

Kolejnym atutem oprogramowania jest duży wybór szablonów, co pozwala na ustawienie wyglądu witryny do asortymentu, który będzie sprzedawany. Modułowa struktura umożliwia łatwe ustawienie układu treści na stronie. Oprócz gotowych szablonów oprogramowanie umożliwia ustawienie indywidualnego wyglądu sklepu, który będzie wyróżniał się na tle konkurencji. Zmiany w wyglądzie witryny można wprowadzać w dowolnym momencie i nie wpłynie to na funkcjonowanie mechanizmów interaktywnych. Niezależnie od wybranego motywu, sklep zawsze będzie prawidłowo działał na urządzeniach mobilnych, co jest obecnie standardem w branży e-commerce.

 

 

 

 

 

                 System CMS

 

 

Dodatkową zaletą sklepu ShopGold jest intuicyjny panel administracyjny, który nie sprawi problemu  użytkownikom niemającym dotąd styczności z systemem CMS. Modyfikowanie ustawień sklepu jest niezwykle proste i usprawnia wprowadzanie zmian bez umiejętności programowania. Panel administracyjny podzielony jest na moduły pozwalające dostosować oprogramowanie do poszczególnych sekcji sklepu i włączyć lub wyłączyć wybrane bloki witryny. Oprogramowanie zostało wyposażone w system statystyk, które umożliwiają sprawdzenie tego, w jaki sposób sklep jest odbierany przez odwiedzających.

 


 

Działania Marketingowe
Design Sklepu
System CMS
Konfiguracja Sklepu

Sprawdź możliwości oprogramowania

  

Copyright © 2012 - 2019  Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Twitter
Instagram
Facebook