Logo Green Frog

 

Skuteczna

Forma Reklamy

Kompleksowe doradztwo marketingowe

Google Plus
Twitter
Instagram
Facebook

Przeczytaj więcej

Poligrafia

Po latach działania serwisu może okazać się, że szata graficzna jest już nieaktualna, rozwiązania niemodne, a obecny klient wymaga bardziej rozbudowanego panelu, intuicyjnych wyborów i szybszego poruszania się po serwisie.

 

Tym zajmiemy się my, gwarantując odświeżenie Twoich zasobów na każdej płaszczyźnie, dostosowując się do panujących trendów.

Poligrafia
01 grudnia 2016

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i skorzystaj z naszej oferty poligraficznej. Nasza agencja zajmuje się projektowaniem i wydrukiem m.in ulotek oraz wizytówek.


Aby umożliwić klientom poznanie firmy,  warto zainwestować w materiały reklamowe, które pomogą konsumentom poznać branżę firmy oraz ofertę świadczonych usług. Podczas spotkań biznesowych czy też nieformalnych, wręczenie wizytówki może zaowocować zyskaniem nowych odbiorców, zainteresowanych ofertą Twojej firmy. Nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się okazja do tego, by zostawić odbiorcom wizytówkę, dzięki której będą mogli w prosty i szybki sposób się z Tobą skontaktować, dlatego należy zadbać o to, by mieć je zawsze przy sobie.

 

 

                                                        Wizytówki i Ulotki - INFOGRAFIKA

 

 

Ulotka ma za zadanie przedstawienie w skrócie tego, czym zajmuje się dana firma, jaki jest jej adres, oferta, ale też warto zawrzeć w niej obiekty graficzne, które przyciągną wzrok konsumentów.


Niezależnie od tego, co chcesz zaprojektować i wydrukować, ważne jest to, by zlecić to zadanie agencji, która zagwarantuje Ci uzyskanie bezkonkurencyjnego efektu. Zapewniamy o tym, że wybierając naszą agencję, projektowaniem i wydrukiem Twoich materiałów zajmie się profesjonalny zespół, cechujący się doświadczeniem, zaangażowaniem, rzetelnością oraz ogromnymi umiejętnościami. Nasi specjaliści pracujący na specjalistycznym sprzęcie, gwarantują uzyskanie fachowo wykonanej pracy. 


Jeśli jesteś zainteresowany usługami poligraficznymi wykonywanymi  przez zespół  realizujący zadania na najwyższym poziomie, to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Wizytówki

Ulotki

  

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Oddział w Krakowie:

 

ul. Grodzka 42A

33-332

Kraków

 

Telefon: 12 881 14 51

 

info@greenfrog.pl

Oddział w Lublinie:

 

ul. Chopina 42A

20-023

Lublin

 

Telefon: 81 884 73 26

 

info@greenfrog.pl

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 32 630 48 49

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Google Plus
Twitter
Instagram
Facebook