Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Napisz do nas


  Nowoczesne strony internetowe  


 

Tel: 790 797 777

Po latach działania serwisu może okazać się, że szata graficzna jest już nieaktualna, rozwiązania niemodne, a obecny klient wymaga bardziej rozbudowanego panelu, intuicyjnych wyborów i szybszego poruszania się po serwisie.

 

Tym zajmiemy się my, gwarantując odświeżenie Twoich zasobów na każdej płaszczyźnie, dostosowując się do panujących trendów.

27 września 2017

Użyteczność

 

W czasie tworzenia stron podejmujemy działania, dzięki którym zyskujemy przychylność robotów Google'a. To one decydują o tym, w którym miejscu w sieci pojawia się strona.

 

Jedno rozwiązanie zapewnia niezależność, a także zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Sprawdź nasze możliwości i przekonaj się o naszej skuteczności. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Zrób pierwszy krok w stronę zwiększenia swoich zysków.

Optymalizacja

 

Ważne jest, aby być widocznym w sieci przez cały czas. Wykonujemy pozycjonowanie strony, która wyświetla się na najwyższych miejscach w wynikach wyszukiwania.

 

System CMS to kolejne ułatwienie wprowadzone z myślą o prostym i szybkim dokonywaniu zmian na stronie. Aby dodać podstronę, zdjęcia oraz informacje nie musisz korzystać z pomocy fachowca. 

Responsywność

 

Pracujemy zespołowo i tworzymy strony, wykorzystując metodę design thinking. Kreatywność przydaje się szczególnie na etapie generowania pomysłów.

 

Standardem jest zapewnienie responsywności stronie internetowej, aby umożliwić użytkownikom korzystanie z niej na różnych urządzeniach mobilnych. Strona WWW dostosuje się do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. 

Tworzenie stron

 

Nowe technologie umożliwiają stosowanie coraz to lepszych rozwiązań. Aby każdy krok przybliżał do zdobywania nowych obszarów w sieci internetowej, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji.

 

Doświadczenie, wiedza, rozwój i pomysłowość to cechy naszych specjalistów. Dzięki nam Twoja strona wyróżni się na tle konkurencji. 

Użyteczność
Seo
Responsywność
Strony Internetowe

Strony Internetowe Gliwice

  

Copyright © 2012 - 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twitter
Instagram
Facebook