Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Napisz do nas


 Interesuje Cię wykonanie strony WWW?


 

Zamów wycenę

Po latach działania serwisu może okazać się, że szata graficzna jest już nieaktualna, rozwiązania niemodne, a obecny klient wymaga bardziej rozbudowanego panelu, intuicyjnych wyborów i szybszego poruszania się po serwisie.

 

Tym zajmiemy się my, gwarantując odświeżenie Twoich zasobów na każdej płaszczyźnie, dostosowując się do panujących trendów.

07 września 2017

Efekt

 

Wszystkie te czynności mają wpływ na to, w jaki sposób strona zostanie odebrana i oceniona przez internautów. W trakcie procesu tworzenia strony jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Najprzyjemniejszy jest dla nas moment, w którym przedstawiamy efekt naszej pracy. 

Nowoczesność

 

Aby ułatwić klientom wprowadzanie zmian na stronie internetowej, oferujemy prosty w obsłudze system CMS. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania, w łatwy sposób można aktualizować informacje, które są zawarte na stronie, w tym dodawać nowe zdjęcia czy wydarzenia. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego chętnie sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. System RWD odpowiada za prawidłowe wyświetlanie strony na różnej wielkości ekranach.

Działanie

 

Wykorzystujemy także materiały przekazane przez klientów, w tym zdjęcia czy różnego rodzaju informacje. Następnie zajmujemy się tym, aby strona internetowa była w pełni funkcjonalna. Ważna jest optymalizacja strony, a także to, by jej czas ładowania był ograniczony do minimum. Stronę umieszczamy na serwerze, którego uptime, czyli czas działania wynosi minimum 99 %. Daje to pewność, że strona będzie działać sprawnie i bez zastrzeżeń. 

Realizacja

 

Agencja Green Frog specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych. Naszymi atutami są doświadczenie oraz kreatywność i nieszablonowość. Każde zlecenie rozbudza naszą fantazję i pozwala tworzyć unikatowe projekty. Pracę dzielimy na kilka etapów. Pierwszy z nich to wywiad, jaki przeprowadzamy z klientem. Staramy się jak najlepiej poznać jego firmę, potrzeby i oczekiwania. Drugi etap wiąże się z przygotowaniem projektu graficznego. Dbamy o to, by na stronie znalazły się atrakcyjne grafiki oraz unikatowe treści. 

Dopasowanie
Design
Projektowanie

Strony Internetowe Częstochowa

  

Copyright © 2012 - 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twitter
Instagram
Facebook