Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Wypełnij Brief

Rozrzucanie linków po sieci w szemranych miejscach, nienaturalne posty, działanie nieostrożne i mało profesjonalne to nie tylko brak wyników sprzedażowych, ale także zepchnięcie strony na sam dół kolejki po pierwsze miejsce w rzędzie.

 

Karą po wykryciu tego działań jest nieuniknoe spychanie serwisu niżej i niżej, czyli osiągnięcie efektu odwrotnego do zamierzonego.

03 listopada 2016

Czy pozycjonowanie może zaszkodzić?


W związku z tym, że Google stara się walczyć z „nabijanym” ruchem – zdecydowanie tak. Właśnie dlatego przed podjęciem współpracy warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale też doświadczenie i realne możliwości wykonania założonej pracy.

Co_możesz_zyskać

Co możesz zyskać?

 

Z nami możesz liczyć na stosowanie dobranych pod Ciebie fraz, które nie tylko dadzą wysoką pozycję w wyszukiwarce, ale przede wszystkim skierują do Ciebie ludzi.

 

Zastosujemy zarówno te związane z markami, jakimi operujesz, jak i ogółem działalności. Postawimy na konkrety, pozwalając Ci rosnąć w siłę. Zastosujemy frazy kluczowe, link building oraz kampanie, które w połączeniu zdadzą najlepszy rezultat. Będziemy analizować, przeglądać statystyki i poprawiać swoją pracę aż do osiągnięcia celu.

Pozycjonowanie_nierówne_pozycjonowaniu

Pozycjonowanie, pozycjonowaniu nierówne


Ceny na rynku są bardzo różne, a wielu pozycjonerów oferuje gruszki na wierzbie. Jakiś czas temu Google wprowadziło algorytm, mający na celu wyeliminowanie nienaturalnie wypozycjonowanych stron. W rezultacie nasze działania musiały zostać zmienione.

 
Dziś stawia się na powolne działanie, które wygląda na rzecz naturalną. Każdy krok zostaje przemyślany, a strona stopniowo przeskakuje o kolejne pozycje.
Warto zaznaczyć, że w pozycjonowaniu stosowane są frazy kluczowe, dla których łatwiej bądź trudniej osiągnąć wysoką pozycję.

 

W przypadku nieprofesjonalnych firm, musimy liczyć się z zaproponowaniem słów łatwych do pozycjonowania, a co za tym idzie bezsensownych (bo nikt ich nie wyszukuje).

dlaczego_warto_pozycjonować

Dlaczego warto pozycjonować stronę?


Zastanów się ilu klientów trafia do Ciebie z firmowego bloga, ilu odeślą do Ciebie gościnne wpisy u innych. Zazwyczaj są to szczątkowe ilości w porównaniu do tego, co może dać Ci ruch z wyszukiwarki.


Z pewnością jesteś świadomy tego, że wyszukiwarka kieruje do Ciebie nieprzypadkowe osoby, które chcą skorzystać z usług i ich szukają. Pozostałe metody działają jak ulotka wręczana każdemu po kolei, w nadziei, że kolejny przechodzień będzie zainteresowany produktem.


Pozycjonując stronę masz pewność, że wejdą na nią potencjalni konsumenci, którzy chcą skorzystać z podobnych usług, zaś wysoka pozycja w wyszukiwarce pozwoli na zmaksymalizowanie ich liczby. Nie ma co ukrywać, że każdy z nas bierze zazwyczaj pod uwagę jedynie pierwszą stronę wyników, z wyszczególnieniem tych na samej górze.

Czym jest pozycjonowanie?


Pozycjonowanie to szereg działań, których celem jest umieszczenie Twojej strony na górze wyników wyszukiwania. Podczas procesu stosujemy wielokierunkowe metody, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów.  Realizując założenia, dbamy o to, by zostały one wypełnione, zgodnie z oczekiwaniami. 

 

Zadanie jest trudniejsze, gdy branża, w której się obracamy, jest już nasycona, a firm podobnych do naszej - wiele. Pamiętajmy, że nic nie jest dane raz na zawsze, a jeśli nasza witryna zdołała przeskoczyć kilka innych, to kolejna też może to zrobić, odbierając nam obecną pozycję. W związku z tym pozycjonowanie jest działaniem trwałym, wymagającym poświęcania uwagi i czasu.

Pozycjonowanie
Stron WWW


 Jesteś zainteresowany współpracą?


 

Sprawdź ofertę

  

Copyright © 2012 - 2019  Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Twitter
Instagram
Facebook