Logo Green Frog

 

Tworzenie

Stron Internetowych

Nowoczesne witryny WWW

Twitter
Instagram
Facebook

Wypełnij Brief

Śluby

Reportaż ślubny, jaki znajdziesz w naszej ofercie to przede wszystkim wspólna praca z parą, która pokaże nam na co zwraca szczególną uwagę.

 

Każda historia jest odrębna, każda wspaniała i godna uwagi – taki też powinien być reportaż z Waszego ślubu.
Naszym klientom staramy się oferować nieszablonowe propozycje, które ukażą dzień ślubu w sposób wyjątkowy.

21 listopada 2016

Jak pracujemy?


Zanim cokolwiek zacznie się dziać z reklamą i pozycjonowaniem Twojej strony, musimy zdobyć niezbędne do pracy informacje:

  • określenie ilości środków do przeznaczenia na reklamę AdWords

  • podstawowe informacje o stronie – tematyka, klienci, konkurencja

  • dostęp do badań konwersji strony bądź sklepu internetowego (jeśli kiedykolwiek były prowadzone)

  • obliczenie kosztu pozyskania klienta na podstawie średniego przychodu ze zrealizowanego zamówienia 


Kolejnym krokiem jest stworzenie symulacji, która pozwoli na sprawdzenie, jak stworzony przez nas system działania będzie funkcjonował. Stworzenie symulacji nie zobowiązuje do podpisania umowy, a pozwala na rozpoczęcie natychmiastowego działania po podjęciu pozytywnej decyzji o współpracy.

Kampania AdWords zostanie uruchomiona w ciągu 24h od porozumienia stron. W symulacji znajdą Państwo:

  • oszacowaną cenę kampanii AdWords

  • ilość pogrupowanych reklam użytych w kampanii

  • orientacyjną liczbę użytkowników, jaka zostanie skierowana na stronę dzięki reklamie AdWords

 

 

Co oferujemy?


1. Szybki czas działania


Niebywałą zaletą kampanii AdWords jest fakt, że po rozpoczęciu kampanii, zmiany dokonane w jej panelu pojawiają się w przeciągu doby, wtedy też zaczynają pracować i osiągać wyniki zbliżone do tych, które przedstawiliśmy w symulacji. Co więcej – w każdej chwili możesz dodać, usunąć, zmodyfikować funkcjonujące już elementy. Masz pełną dowolność w zmianie stawek, obserwacji wyników i dostosowywania strategii do wyników faktycznych.


2. Kontrola reklamy AdWords


Chcesz żeby klient widział konkretną rzecz w ustalonym miejscu? Nic prostszego, to Ty decydujesz jaka reklama zostanie zauważona i gdzie się pojawi! Dzięki możliwości modyfikacji możesz zmieniać ją w trakcie trwania kampanii reklamowej, zgodnie z zależnościami zaobserwowanymi dotychczas.


3. Stabilność użytkowania


Prowadzenie symulacji oraz doświadczenie w branży pozwala nam bardzo dokładnie przewidywać koszty kampanii, a także przychody, jakie będą z nią związane. Każdy z naszych klientów może uwzględnić je w budżecie bez obawy, że zostanie zaskoczony przez któreś z rozwiązań. 


 

Dlaczego właśnie my powinniśmy się zająć Twoją kampanią AdWords?


 

1. Doświadczenie


Na rynku działamy od wielu lat, a nasi klienci cieszą się profesjonalnie przeprowadzonymi kampaniami AdWords. Korzystając z naszych usług masz pewność, że działania zostały poparte nie tylko wiedzą teoretyczną ale przede wszystkim praktycznymi sprawdzianami na rozmaitych szczeblach. Przygotowanie i realizacja kampanii jest naszą codziennością, w związku z czym wystrzegamy się błędów, a Ty natomiast nie musisz przejmować się ewentualnymi nieprawidłowościami.


2. Dopasowanie do branży


Zdajemy sobie sprawę z sezonowego charakteru biznesu części naszych klientów. W ich przypadku oferujemy elastyczną usługę, zmieniającą natężenie w trakcie całego roku. W ten sposób wydatki w sezonie są większe, podobnie jak zwroty, co gwarantuje ruch na stronie. Z kolei w miesiącach przestoju, zmniejszamy nasilenie kampanii i zmieniamy jej wymiar. Wystarczy poinformować nas wcześniej o takiej konieczności i zamiarach modyfikacji. Nasz zespół zajmie się wszystkim, co niezbędne.


3. Przejrzystość umowy


Ta podpisywana jest bezterminowo, bez okresu wypowiedzenia. Możesz zakończyć współpracę kiedy chcesz. Pamiętaj jednak, że czas optymalizacji strony sięga około 3 miesięcy i to właśnie po tym czasie możesz liczyć na zwiększenie zwrotów.


4. Rozwój kampanii


Gdy na stronie internetowej pojawią się nowości – możesz być pewien, że o nich poinformujemy. Gwarantujemy aktualizowanie reklamy AdWords o promocje, nowinki i wszystko to, co będzie godne zauważenia przez potencjalnego konsumenta. Modyfikujemy na bieżąco, a Ty dostarczasz internautom świeżych informacji.


5. Monitorowanie kampanii


Dbając o rozwój nasz i naszych klientów, śledzimy aktualne trendy reklamowe. To zaś pozwala nam przewidywać większość zmian na rynku. Proponujemy zmiany i przygotowujemy poprawki, które później wprowadzamy życie. Wszystko to dzięki czujności i monitorowaniu postępów. Przez cały okres trwania umowy jako klient, masz pełen dostęp do danych, a także analizy skuteczności inwestowanych w AdWords środków.

 

 

 

 

 

 

  

Copyright © 2012 - 2019  Wszelkie Prawa Zastrzeżone |

Polityka Prywatności

Główna siedziba firmy:

 

ul. Kolejowa 57

40-028

Katowice

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Twitter
Instagram
Facebook