FROG

Agencja Reklamowa

 

 

Skuteczna

Forma Reklamy

 Ty zamawiasz, a my działamy !!!

Wizytówka to pewnego rodzaju identyfikator, dlatego należy zadbać o to, by prezentowała się estetycznie, czyli aby była przejrzysta, czytelna oraz by oddawała charakter danej firmy.

 

Istotny jest również wydruk wizytówki, który powinien być wykonany przez doświadczonych, ciągle doskonalących swoje umiejętności profesjonalistów, ponieważ rzetelnie wykonane zlecenie, jest gwarancją uzyskania perfekcyjnego efektu końcowego. Pierwsze wrażenie wpływa na to, czy klient podejmie się współpracy z daną firmą, a także czy skorzysta z oferowanych przez nią produktów czy usług.

 

Należy zadbać o odpowiednią prezencję tego niewielkiego materiału reklamowego, aby zapewnić sobie duże zainteresowanie wśród konsumentów. Wygląd to cecha, która jest nierozerwalnie związana z pierwszym wrażeniem, które kształtuje się w ciągu pierwszych kilku sekund, dlatego zadbaj o to, by Twoja wizytówka była odzwierciedleniem Twoich atutów.


Korzystając z naszej oferty, zyskasz perfekcyjnie wykonany projekt i wydruk wizytówek, dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym pakietem usług.

Wizytówki

Wizytówka Jednostronna
Wizytówka Dwustronna

*Podane wyżej ceny są cenami netto

 

 

Przykładowe Wizytówki

  

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Agencja Reklamowa GREEN FROG

ul. Męczenników Oświęcimskich 14B

44-240 Żory

Telefon: 790 797 777

Tworzenie Stron

Pozycjonowanie

Fotografia Produktowa

Packshot

Public Relations

Komunikacja Biznesowa

Tworzenie Kampanii

Baza Wiedzy