FROG

Agencja Reklamowa

 

 

Skuteczna

Forma Reklamy

 Ty zamawiasz, a my działamy !!!

Ulotki reklamowe wręczane są na ulicy, w galeriach handlowych, podczas różnego rodzaju targów, mają za zadanie zapoznać konsumenta z ofertą danej firmy.

 

Warto zadbać o to, by przyciągały wzrok klienta, by ten nie wyrzucał ich do kosza zaraz po otrzymaniu, a zainteresował się prezentowaną ofertą. Należy zwrócić uwagę nie tylko na odpowiednią treść, czcionkę, kolor czy zamieszczone zdjęcia na ulotkach, ale też na profesjonalny wydruk ulotek. Nasza agencja oferuje usługi poligraficzne klientom, dla których ważne jest to, by zlecone zadanie, wykonane było przez odpowiednio wykształconych i przygotowanych do tego pracowników. Pracując na specjalistycznym sprzęcie, oferujemy realizację zadań na najwyższym poziomie.

 

Nie zapominajcie o tym, że przygotowując ulotki należy pomyśleć o wszystkich aspektach składających się na całość, w tym również o wybraniu odpowiedniej agencji, która zajmie się odpowiednim zaprojektowaniem oraz wydrukiem materiałów reklamowych. Dobra jakość wykonywanych usług, czyli projektowania i wydruku, zapewni efektywny wygląd ulotek. Zadbaj o odpowiednią reklamę swojej firmy i skorzystaj z naszej oferty.

 

*Podane niżej ceny są cenami netto

 

Ulotki Reklamowe

Materiały Reklamowe
Ulotka Reklamowa
Dwustronna Ulotka Reklamowa

  

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Agencja Reklamowa GREEN FROG

ul. Męczenników Oświęcimskich 14B

44-240 Żory

Telefon: 790 797 777

Tworzenie Stron

Pozycjonowanie

Fotografia Produktowa

Packshot

Public Relations

Komunikacja Biznesowa

Tworzenie Kampanii

Baza Wiedzy