Logo Green Frog

 

Skuteczna

Forma Reklamy

Kompleksowe doradztwo marketingowe

Google Plus
Twitter
Instagram
Facebook

Przeczytaj więcej


 Interesuje Cię wykonanie strony WWW?


 

Zamów wycenę

Efekt

 

Wszystkie te czynności mają wpływ na to, w jaki sposób strona zostanie odebrana i oceniona przez internautów. W trakcie procesu tworzenia strony jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Najprzyjemniejszy jest dla nas moment, w którym przedstawiamy efekt naszej pracy. 

Nowoczesność

 

Aby ułatwić klientom wprowadzanie zmian na stronie internetowej, oferujemy prosty w obsłudze system CMS. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania, w łatwy sposób można aktualizować informacje, które są zawarte na stronie, w tym dodawać nowe zdjęcia czy wydarzenia. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego chętnie sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. System RWD odpowiada za prawidłowe wyświetlanie strony na różnej wielkości ekranach.

Działanie

 

Wykorzystujemy także materiały przekazane przez klientów, w tym zdjęcia czy różnego rodzaju informacje. Następnie zajmujemy się tym, aby strona internetowa była w pełni funkcjonalna. Ważna jest optymalizacja strony, a także to, by jej czas ładowania był ograniczony do minimum. Stronę umieszczamy na serwerze, którego uptime, czyli czas działania wynosi minimum 99 %. Daje to pewność, że strona będzie działać sprawnie i bez zastrzeżeń. 

Realizacja

 

Agencja Green Frog specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych. Naszymi atutami są doświadczenie oraz kreatywność i nieszablonowość. Każde zlecenie rozbudza naszą fantazję i pozwala tworzyć unikatowe projekty. Pracę dzielimy na kilka etapów. Pierwszy z nich to wywiad, jaki przeprowadzamy z klientem. Staramy się jak najlepiej poznać jego firmę, potrzeby i oczekiwania. Drugi etap wiąże się z przygotowaniem projektu graficznego. Dbamy o to, by na stronie znalazły się atrakcyjne grafiki oraz unikatowe treści. 

Dopasowanie
Design
Projektowanie
Strony WWW Częstochowa

Strony Internetowe Częstochowa

  

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Główna siedziba firmy:

 

ul. Męczenników Oświęcimskich 14

Żory

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Oddział w Lublinie:

 

ul. Chopina

42 lok. 2

Lublin

 

Telefon: 790 340 797

 

info@greenfrog.pl

Oddział w Katowicach:

 

ul. Kolejowa 57

 

Katowice

 

Telefon: 517 106 789

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Google Plus
Twitter
Instagram
Facebook