FROG

Agencja Reklamowa

 

 

Skuteczna

Forma Reklamy

 Ty zamawiasz, a my działamy !!!

Cennik Stron Internetowych

Strony Internetowe

 

W dzisiejszym świecie, gdy zdecydowana większość życia przenosi się do Internetu warto również zadbać o bytność naszej firmy w sferze wirtualnej. Często możemy się spotkać z twierdzeniem, że jeśli czegoś nie ma w Internecie, to nie istnieje. I niestety, jest to coraz trafniejsze spostrzeżenie. Dlaczego?

 

Potencjalni odbiorcy zdecydowanie częściej sięgają do wirtualnego świata z oszczędności czasu. Internet oferuje im szybką drogę do znalezienia interesujących ich rzeczy, porównania ofert, a także możliwość zasięgnięcia opinii. Nawet jeśli zdecydują się skorzystać z usług firmy w placówce, to najpierw wyszukają ją w Internecie i przeanalizują jej ofertę. Właśnie dlatego marketing internetowy ma coraz większe znaczenie dla firm i mocno rzutuje na sukces rynkowy. 


Podstawowym sposobem na zaistnienie w sieci jest posiadanie strony internetowej. To ona jako pierwsza sygnalizuje użytkownikom o naszym istnieniu i przedstawia zakres naszej działalności. W zależności od potrzeb możemy postawić albo na podstawowy wariant strony internetowej, czyli wizytówkę, która zaznaczy naszą obecność i ukaże głównie naszą ofertę oraz kontakt, albo na stronę dużo bardziej zaawansowaną, którą będziemy mogli regularnie uzupełniać i prowadzić według własnych potrzeb.

 

 

 

Tworzenie Stron

 

 

 

Dobrze zaprojektowana strona internetowa powinna przykuwać uwagę odbiorców, dlatego jej tworzenie warto powierzyć profesjonalistom, którzy wiedzą na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby zapewnić stronie ruch klientów, a przez to zwiększyć jej zasięg, co w efekcie przyniesie zyski firmie reprezentowanej przez tę stronę. Strona powinna być spójna wizualnie, czytelna, intuicyjna dla użytkownika oraz bogata w przydatne dla niego treści.


Wybierając twórcę strony należy sprawdzić, czy w jego ofercie znajdują się takie udogodnienia jak system CMS, czyli udostępniony panel administracyjny, dzięki któremu sami będziemy mogli edytować treści na swojej stronie bez konieczności angażowania specjalisty, któremu trzeba dodatkowo zapłacić.

 

Kolejną rzeczą, o która warto zadbać to responsywność strony (system RWD). Funkcja ta umożliwia poprawne wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych. Aspekt ten nabiera coraz większego znaczenia, ponieważ każdy posiada telefon, tablet, i inne urządzenia, które mogą łączyć się z Internetem. Dodatkowym elementem, który może znacznie uatrakcyjnić i wyróżnić naszą internetową wizytówkę jest slider, czyli miejsce w którym automatycznie zmieniają się zdjęcia. Powinien posiadać on możliwość edycji za pomocą systemu CMS.

Cennik Stron WWW

Pokaż się społeczności

 

Jak najlepiej pokazać się internetowej społeczności ?

Dobra Strona

 

Czym powinna się charakteryzować dobra strona ?

Własna Witryna

 

Dlaczego warto mieć własną witrynę ?

Przydatne Funkcje

 

Co będzie szczególnie przydatne ?

  

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Agencja Reklamowa GREEN FROG

ul. Męczenników Oświęcimskich 14B

44-240 Żory

Telefon: 790 797 777

Tworzenie Stron

Pozycjonowanie

Fotografia Produktowa

Packshot

Public Relations

Komunikacja Biznesowa

Tworzenie Kampanii

Baza Wiedzy