FROG

Agencja Reklamowa

 

 

Skuteczna

Forma Reklamy

 Ty zamawiasz, a my działamy !!!


Czy pozycjonowanie może zaszkodzić?


W związku z tym, że Google stara się walczyć z „nabijanym” ruchem – zdecydowanie tak. Właśnie dlatego przed podjęciem współpracy warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale też doświadczenie i realne możliwości wykonania założonej pracy.

Co_możesz_zyskać

Co możesz zyskać?

 

Z nami możesz liczyć na stosowanie dobranych pod Ciebie fraz, które nie tylko dadzą wysoką pozycję w wyszukiwarce, ale przede wszystkim skierują do Ciebie ludzi.

 

Zastosujemy zarówno te związane z markami, jakimi operujesz, jak i ogółem działalności. Postawimy na konkrety, pozwalając Ci rosnąć w siłę. Zastosujemy frazy kluczowe, link building oraz kampanie, które w połączeniu zdadzą najlepszy rezultat. Będziemy analizować, przeglądać statystyki i poprawiać swoją pracę aż do osiągnięcia celu.

Pozycjonowanie_nierówne_pozycjonowaniu

Pozycjonowanie, pozycjonowaniu nierówne


Ceny na rynku są bardzo różne, a wielu pozycjonerów oferuje gruszki na wierzbie. Jakiś czas temu Google wprowadziło algorytm, mający na celu wyeliminowanie nienaturalnie wypozycjonowanych stron. W rezultacie nasze działania musiały zostać zmienione.

 
Dziś stawia się na powolne działanie, które wygląda na rzecz naturalną. Każdy krok zostaje przemyślany, a strona stopniowo przeskakuje o kolejne pozycje.
Warto zaznaczyć, że w pozycjonowaniu stosowane są frazy kluczowe, dla których łatwiej bądź trudniej osiągnąć wysoką pozycję.

 

W przypadku nieprofesjonalnych firm, musimy liczyć się z zaproponowaniem słów łatwych do pozycjonowania, a co za tym idzie bezsensownych (bo nikt ich nie wyszukuje).

dlaczego_warto_pozycjonować

Dlaczego warto pozycjonować stronę?


Zastanów się ilu klientów trafia do Ciebie z firmowego bloga, ilu odeślą do Ciebie gościnne wpisy u innych. Zazwyczaj są to szczątkowe ilości w porównaniu do tego, co może dać Ci ruch z wyszukiwarki.


Z pewnością jesteś świadomy tego, że wyszukiwarka kieruje do Ciebie nieprzypadkowe osoby, które chcą skorzystać z usług i ich szukają. Pozostałe metody działają jak ulotka wręczana każdemu po kolei, w nadziei, że kolejny przechodzień będzie zainteresowany produktem.


Pozycjonując stronę masz pewność, że wejdą na nią potencjalni konsumenci, którzy chcą skorzystać z podobnych usług, zaś wysoka pozycja w wyszukiwarce pozwoli na zmaksymalizowanie ich liczby. Nie ma co ukrywać, że każdy z nas bierze zazwyczaj pod uwagę jedynie pierwszą stronę wyników, z wyszczególnieniem tych na samej górze.

Czym jest pozycjonowanie?


Pozycjonowanie to ogół działań, których celem jest umieszczenie Twojej strony na górze wyników wyszukiwania. Podczas procesu stosuje się różnorakie metody dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, dbając by założenia zostały wypełnione w jak największym stopniu.


Zadanie jest trudniejsze, gdy branża, w której się obracamy jest już nasycona, a firm podobnych do naszej jest bardzo wiele. Pamiętajmy, że nic nie jest dane raz na zawsze, a jeśli nasza witryna zdołała przeskoczyć kilka innych, to kolejna też może to zrobić, a my spadniemy w dół. Z tego względu pozycjonowanie jest działaniem trwałym, wymagającym poświęcania uwagi i czasu.

Pozycjonowanie


 Jesteś zainteresowany współpracą?


 

  

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Agencja Reklamowa GREEN FROG

ul. Męczenników Oświęcimskich 14B

44-240 Żory

Telefon: 790 797 777

Tworzenie Stron

Pozycjonowanie

Fotografia Produktowa

Packshot

Public Relations

Komunikacja Biznesowa

Tworzenie Kampanii

Baza Wiedzy