Logo Green Frog

 

Skuteczna

Forma Reklamy

Kompleksowe doradztwo marketingowe

Google Plus
Twitter
Instagram
Facebook

Przeczytaj więcej

Czy pozycjonowanie może zaszkodzić?


W związku z tym, że Google stara się walczyć z „nabijanym” ruchem – zdecydowanie tak. Właśnie dlatego przed podjęciem współpracy warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale też doświadczenie i realne możliwości wykonania założonej pracy.

Co_możesz_zyskać

Co możesz zyskać?

 

Z nami możesz liczyć na stosowanie dobranych pod Ciebie fraz, które nie tylko dadzą wysoką pozycję w wyszukiwarce, ale przede wszystkim skierują do Ciebie ludzi.

 

Zastosujemy zarówno te związane z markami, jakimi operujesz, jak i ogółem działalności. Postawimy na konkrety, pozwalając Ci rosnąć w siłę. Zastosujemy frazy kluczowe, link building oraz kampanie, które w połączeniu zdadzą najlepszy rezultat. Będziemy analizować, przeglądać statystyki i poprawiać swoją pracę aż do osiągnięcia celu.

Pozycjonowanie_nierówne_pozycjonowaniu

Pozycjonowanie, pozycjonowaniu nierówne


Ceny na rynku są bardzo różne, a wielu pozycjonerów oferuje gruszki na wierzbie. Jakiś czas temu Google wprowadziło algorytm, mający na celu wyeliminowanie nienaturalnie wypozycjonowanych stron. W rezultacie nasze działania musiały zostać zmienione.

 
Dziś stawia się na powolne działanie, które wygląda na rzecz naturalną. Każdy krok zostaje przemyślany, a strona stopniowo przeskakuje o kolejne pozycje.
Warto zaznaczyć, że w pozycjonowaniu stosowane są frazy kluczowe, dla których łatwiej bądź trudniej osiągnąć wysoką pozycję.

 

W przypadku nieprofesjonalnych firm, musimy liczyć się z zaproponowaniem słów łatwych do pozycjonowania, a co za tym idzie bezsensownych (bo nikt ich nie wyszukuje).

dlaczego_warto_pozycjonować

Dlaczego warto pozycjonować stronę?


Zastanów się ilu klientów trafia do Ciebie z firmowego bloga, ilu odeślą do Ciebie gościnne wpisy u innych. Zazwyczaj są to szczątkowe ilości w porównaniu do tego, co może dać Ci ruch z wyszukiwarki.


Z pewnością jesteś świadomy tego, że wyszukiwarka kieruje do Ciebie nieprzypadkowe osoby, które chcą skorzystać z usług i ich szukają. Pozostałe metody działają jak ulotka wręczana każdemu po kolei, w nadziei, że kolejny przechodzień będzie zainteresowany produktem.


Pozycjonując stronę masz pewność, że wejdą na nią potencjalni konsumenci, którzy chcą skorzystać z podobnych usług, zaś wysoka pozycja w wyszukiwarce pozwoli na zmaksymalizowanie ich liczby. Nie ma co ukrywać, że każdy z nas bierze zazwyczaj pod uwagę jedynie pierwszą stronę wyników, z wyszczególnieniem tych na samej górze.

Czym_jest_pozycjonowanie

Czym jest pozycjonowanie?


Pozycjonowanie to szereg działań, których celem jest umieszczenie Twojej strony na górze wyników wyszukiwania. Podczas procesu stosujemy wielokierunkowe metody, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów.  Realizując założenia, dbamy o to, by zostały one wypełnione, zgodnie z oczekiwaniami. 

 

Zadanie jest trudniejsze, gdy branża, w której się obracamy, jest już nasycona, a firm podobnych do naszej - wiele. Pamiętajmy, że nic nie jest dane raz na zawsze, a jeśli nasza witryna zdołała przeskoczyć kilka innych, to kolejna też może to zrobić, odbierając nam obecną pozycję. W związku z tym pozycjonowanie jest działaniem trwałym, wymagającym poświęcania uwagi i czasu.

Pozycjonowanie


 Jesteś zainteresowany współpracą?


 

Sprawdź ofertę

  

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Główna siedziba firmy:

 

ul. Męczenników Oświęcimskich 14

Żory

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Oddział w Lublinie:

 

ul. Chopina

42 lok. 2

Lublin

 

Telefon: 790 340 797

 

info@greenfrog.pl

Oddział w Katowicach:

 

ul. Kolejowa 57

 

Katowice

 

Telefon: 517 106 789

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Google Plus
Twitter
Instagram
Facebook