GREEN
GREEN

FROG

Agencja Reklamowa

Skuteczna

Forma Reklamy

 Ty zamawiasz, a my działamy !!!

Przeczytaj więcej
Przeczytaj więcej

Packshot

Fotostudio

Profesjonalne zdjęcia produktów już nikogo nie dziwią. To packshoty przyciągają uwagę klientów i skłaniają do dokonania zakupu właśnie w Twoim sklepie. W gąszczu rozmaitych ofert, konkurencyjnych firm i informacji, która dociera wszędzie, packshot odgrywa kluczową rolę.

 

Nie bez przyczyn zdecydowana większość firm, w swoich budżetach, bierze pod uwagę wydatki związane z ceną za zdjęcia produktowe.

Prezentacja sprzedawanego produktu to nie tylko statyczne zdjęcie, ale także możliwości obejrzenia go z każdej strony. Oferujemy kompleksową obsługę – od indywidualnego doboru formy realizacji po całkowite przygotowanie i złożenie wykonanych zdjęć. Era zdjęcia pstrykniętego w nieciekawej scenerii, przy marnym oświetleniu, przeminęła.

 

 

 

Packshot

 

 

 

Teraz liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie, bo klient nie będzie miał czasu na zastanowienie się czy Twoja oferta jest godna uwagi. Musi od razu wiedzieć, że to coś, czego potrzebuje. Wyjdź naprzeciw konsumentom i pozwól im na dokładne obejrzenie towarów, szybką decyzję o zakupie i radość z otrzymanego zamówienia.

Sprawdź Cennik
Sprawdź Cennik

Agencja Reklamowa GREEN FROG  

Copyright ©2016  Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Strony WWW

Pozycjonowanie Seo / Sem

Content Marketing

Studio Fotograficzne

Fotografia Produktowa

Packshoty

Public Relations

Komunikacja Biznesowa

Tworzenie Kampanii