FROG

Agencja Reklamowa

 

 

Skuteczna

Forma Reklamy

 Ty zamawiasz, a my działamy !!!

Kampanie Adwords

Pozycjonowanie Adwords

Jak pracujemy?


Zanim cokolwiek zacznie się dziać z reklamą i pozycjonowaniem Twojej strony, musimy nabyć niezbędne do pracy informacje:


- określenie ilości środków do przeznaczenia na reklamę AdWords
- podstawowe informacje o stronie – tematyka, klienci, konkurencja
- dostęp do badań konwersji strony bądź sklepu internetowego (jeśli kiedykolwiek były prowadzone)
- obliczenie kosztu pozyskania klienta na podstawie średniego przychodu ze zrealizowanego zamówienia 


Kolejnym krokiem jest stworzenie symulacji, która pozwoli na sprawdzenie jak stworzony przez nas system działania będzie funkcjonował. Stworzenie symulacji nie zobowiązuje do podpisania umowy, a pozwala na rozpoczęcie natychmiastowego działania po podjęciu pozytywnej decyzji o współpracy.

 

Kampania AdWords zostaje uruchomiona w okolicy 24 h od porozumienia stron. W symulacji znajdą Państwo:
- oszacowaną cenę kampanii AdWords
- ilość pogrupowanych reklam użytych w kampanii
- orientacyjną liczbę użytkowników, jaka zostanie skierowana na stronę dzięki reklamie AdWords

 

 

Co oferujemy?

 


1.Szybki czas działania


Niebywałą zaletą kampanii AdWords jest fakt, że po rozpoczęciu kampanii, zmiany dokonane w jej panelu pojawiają się w przeciągu doby, wtedy też zaczynają pracować i osiągać wyniki zbliżone do tych, które przedstawiliśmy w symulacji. Co więcej – w każdej chwili możesz dodać, usunąć, zmodyfikować funkcjonujące już elementy. Masz pełną dowolność w zmianie stawek, obserwacji wyników i dostosowywania strategii do wyników faktycznych.


2.Kontrola reklamy AdWords


Chcesz żeby klient widział konkretną rzecz w ustalonym miejscu? Nic prostszego, to Ty decydujesz jaka reklama zostanie zauważona i gdzie się pojawi! Dzięki możliwości modyfikacji, możesz zmieniać ją w trakcie trwania kampanii reklamowej, zgodnie z zależnościami zaobserwowanymi dotychczas.


3.Stabilność użytkowania


Prowadzenie symulacji oraz doświadczenie w branży pozwala nam bardzo dokładnie przewidywać koszty kampanii, a także przychody, jakie będą z nią związane. Każdy z naszych klientów może uwzględnić je w budżecie i nie bać się, że zostanie zaskoczony przez któreś z rozwiązań. 

 

 

Dlaczego właśnie my powinniśmy się zająć Twoją kampanią AdWords?

 


1.Doświadczenie


Na rynku działamy od wielu lat, a nasi klienci cieszą się profesjonalnie przeprowadzonymi kampaniami AdWords. Korzystając z naszych usług masz pewność, że działania zostały poparte nie tylko wiedzą teoretyczną ale przede wszystkim praktycznymi sprawdzianami na rozmaitych szczeblach. Przygotowanie i realizacja kampanii jest naszą codziennością, toteż wystrzegamy się błędów, a Ty nie musisz denerwować się ewentualnymi nieprawidłowościami.


2.Dopasowanie do branży


Mamy świadomość, że część z naszych klientów prowadzi biznesy sezonowe. W ich przypadku oferujemy elastyczną usługę, zmieniającą natężenie w trakcie całego roku. Tym sposobem wydatki w sezonie są większe, ale zwroty także, co gwarantuje ruch na stronie. Z kolei w miesiącach przestoju, wyhamowujemy kampanię. Wystarczy poinformować nas wcześniej o takiej konieczności i zamiarach modyfikacji, a my zajmiemy się resztą.


3.Przejrzystość umowy


Ta podpisywana jest bezterminowo, bez okresu wypowiedzenia. Możesz zakończyć współpracę kiedy chcesz. Pamiętaj jednak, że czas optymalizacji strony sięga około 3 miesięcy i to właśnie po tym czasie możesz liczyć na zwiększenie zwrotów.


4.Rozwój kampanii


Gdy na stronie internetowej pojawią się nowości – my o nich poinformujemy. Gwarantujemy aktualizowanie reklamy AdWords o promocje, nowinki, wszystko, co będzie godne zauważenia przez potencjalnego konsumenta. Modyfikujemy na bieżąco, a Ty dostarczasz internautom świeżych informacji.


5.Monitorowanie kampanii


Podążamy za trendami reklamowymi, co pozwala nam przewidywać większość zmian na rynku. Każdemu z naszych klientów dzięki monitorowaniu postępów, jesteśmy w stanie zaproponować zmiany i poprawki, a później wprowadzić je w życie. Przez cały okres trwania umowy masz dostęp do danych, a także analizy skuteczności inwestowanych w AdWords środków.

 

  

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Agencja Reklamowa GREEN FROG

ul. Męczenników Oświęcimskich 14B

44-240 Żory

Telefon: 790 797 777

Tworzenie Stron

Pozycjonowanie

Fotografia Produktowa

Packshot

Public Relations

Komunikacja Biznesowa

Tworzenie Kampanii

Baza Wiedzy