Logo Green Frog

 

Skuteczna

Forma Reklamy

Kompleksowe doradztwo marketingowe

Google Plus
Twitter
Instagram
Facebook

Przeczytaj więcej

Najważniejszym celem fotografii  jest osiągnięcie spektakularnego efektu końcowego. Współczesny konsument oczekuje ciekawych, profesjonalnie zrobionych zdjęć, ponieważ z nimi utożsamia produkt. Fotografia produktowa za pomocą odpowiednio dobranego oświetlenia, tła czy scenerii, kieruje uwagę konsumenta na produkt, jego przedstawienie oraz ma wpływ na to, jak zostanie odebrany prezentowany przedmiot. Warto wspomnieć o tym, że zdjęcia mogą być wykonywane na białym tle bądź z wykorzystaniem cienia.


Pomimo tego, że zdjęcia produktowe są komercyjne, do ich odpowiedniego przedstawienia potrzebna jest kreatywność fotografa, co w połączeniu ze wspomnianym już odpowiednim oświetleniem czy też dopasowaną kompozycją gwarantuje uzyskanie bezkonkurencyjnego efektu. Zdjęcia wykonywane w naszej agencji, które są zamieszczane w katalogach, kartach menu, na ulotkach, kalendarzach czy innego rodzaju broszurach, są najlepszej jakości, nierzadko też aranżowane, co podnosi ich walory estetyczne.

Fotografia Reklamowa

Fotografia w reklamie
08 stycznia 2017
W najbliższym czasie zaczną w pełni obowiązywać nowe zasady prezentowania ofert w popularnym serwisie aukcyjnym. Sprawdź na co uważać i jakich błędów nie popełniać.
07 stycznia 2017
Jeśli chcesz, aby Twoja strona stała się bardziej atrakcyjna dla odwiedzających, zainwestuj w zdjęcia panoramiczne. W tym artykule dowiesz się jakie korzyści może przynieść inwestycja w taką prezentację.
07 stycznia 2017
Chcesz wykonać sesję fotograficzną z wykorzystaniem wody, ale nie możesz uzyskać zamierzonego efektu? W tym artykule znajdziesz informacje jak zacząć i co będzie niezbędne podczas zdjęć z wodą.
26 grudnia 2016
Packshot, to podstawa handlu w sieci. Jeśli chcesz zaprezentować swoją firmę i przekonać do siebie potencjalnego klienta, to tylko profesjonalnie wykonana fotografia reklamowa może w tym pomóc.
Linki Sponsorowane
Formularz Kontaktowy

Baza Wiedzy


 

Wybierz Kampanię

Napisz do Nas

  

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Główna siedziba firmy:

 

ul. Męczenników Oświęcimskich 14

Żory

 

Telefon: 790 797 777

 

info@greenfrog.pl

Oddział w Lublinie:

 

ul. Chopina

42 lok. 2

Lublin

 

Telefon: 790 340 797

 

info@greenfrog.pl

Oddział w Katowicach:

 

ul. Kolejowa 57

 

Katowice

 

Telefon: 517 106 789

 

info@greenfrog.pl

Agencja Interaktywna GREEN FROG

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Google Plus
Twitter
Instagram
Facebook